Mezinárodní výstava - CACIB show

CACIB - Praha - 29. dubna 2007 (April 29th 2007)

Úvod (Home) Výstavy (Shows)  Chov číňani (CCD) Z médií (Press) Inzerce (Puppies)
Standardy Ke čtení Chov peruáni (Peruvians) Foto (Photo)  z Haliparku
 

Updated: 01.05.2007

Vchod na pražské výstaviště - až tady nás uvítal nápis výstavy. Celou cestu na příjezdu jsme nenašli ani cedulku s upotávkou, ale zato reklama běžela v rádiu.. XIII. International dog show -  Praha
* 3 774 psů ve dvoudenním katalogu / 3 774 dogs in the catalogue
* 104 přihlášených číňánků (63 HA, 41 PP) / 104 chinese crested dogs (41 PP, 63 HA)
*
CACIB Praha 2006 - website - Results and offical photos HERE

Na stejné výstavě loňský rok slavilo naše plemeno ohromný úspěch. Čínský chocholatý pes labutěnka Ich. Cody z Haliparku vyhrál BOB, BIG, BEST OF DAY i BEST IN SHOW - loňské výsledky PRAHA 30.4.2006 a speciální reportáž

Poháry pro vítěze v Praze 28. a 29.4.2007Rekordní počet čínských chocholatých psů rozdělených do dvou nesousedících výstavních kruhů, dva nám dosud neznámí ale zkušení zahraniční rozhodčí s poměrně jasným názorem, hromada ocenění VD a D a typově jednotní držitelé titulů variety hairless. To je stručná bilance této mezinárodní výstavy. Ráno zahajovaly posuzování labutěnky, zatímco v druhém kruhu nastupovali king Charles španělové. U psů labutěnek se hned ukázalo, jak přísná laťka bude typická pro tento den. Na snížení známek měl, kromě exteriérových a pohybových nedostatků, značný vliv i povahový projev předvedených jedinců, což platilo u obou posuzovatelů. Rozhodčí z Malty dával psům dostatek šancí na nápravu případně nepovedené části předvedení, posuzoval jednotným systém a ke psům se choval tak, jak jsme ze zahraničních výstav zvyklí: zvolna, beze spěchu, ale nic jim neodpustil ani v pohybu ani na stole. U powder puff  fen nebyl zadán ani jediný CAC! Norský rozhodčí měl jasnou představu o typu svých vítězů a preferoval deer typ před cobby typy. Jeho vítězové byli krásní, elegantní, výteční v pohybu. Specialista na chrty se nezapřel. Také on postupoval čitelným způsobem a každého jedince čekal shodný styl posuzování. Předvedení v pohybu přitom tvořilo nejméně 50% posouzení. Více obsazené třídy rozumně rozdělil pro pohyb na dvě poloviny, čímž dal všem možnost předvést psa v pohybu co nejlépe. Kéž by takový nápad mělo více rozhodčích. Kdybych měla shrnout svůj dojem z posuzovatelů, s nimiž jsem se zatím nikdy nepotkala, pak musím říct, že mě nepřekvapili a dostáli své pověsti, která je provází: nestranní a přísní. Oba měli příjemné vystupování, přirozenou autoritu, byli klidní a posuzovali na vysoké úrovni, což je v zahraničí u špičkových rozhodčích běžné. Pro 104 číňánků to tedy bylo setkání s posuzovateli, za kterými by jejich majitelé jindy třeba cestovali do jiných zemí. A mít je doma, je v každém případě cenná zkušenost získaná za méně peněz, i když pravda, žně výborných známek a titulů asi vypadají jinak  :)). Já osobně jsem vděčná za každého zahraničního posuzovatele, který nás potká. Tak zase příště v Čechách a přitom jednou nohou v zahraničí...

Judge Mr. Espen Engh - Norsko Konkurence o BOB BOB Fiji Fujita Avokaduh, judge Espen Engh, Cris Čertova stěna - CACIB male Judge Mr. Harry Vella - Malta

Co mě ještě napadlo aneb opět trochu k seriálu o vystavování...
Nad fotkami z Prahy (i když nejen z ní) mě napadlo pár věcí, které se sice běžně neprozrazují, ale vám je ráda nabídnu. Výborně udělal každý, kdo nastudoval loňské fotky ze stejné výstavy a do kruhu se oblékl barevně nebo do výrazných světlých odstínů. Na šedé podlaze s tmavě modrým kobercem a v hale, kde sluníčko dělalo ostrý přechod světla a stínu, zapadl každý, kdo přišel oblečený do tmavého či nevýrazného oděvu. K tmavým psům byly skvělé kombinace:bílá, tyrkysová, zlatá, žlutá, růžová, meruňková, červená, lososová, výrazná bledě modrá, lila či fialková atd. Naopak hnědé oblečení za hnědého psa nebylo ideální, protože se v něm psi ztráceli. Jediná šance, jak být v kruhu v Praze vidět - výrazná barva oblečení (tenhle kostým měl premiéru loni v Portugalsku a na trávě vypadal výborně). Stejně tak v šedi haly mizely jakékoliv odstíny šedé, šedozelené a holubí (s výjimkou situace, kdy majitel vodil světlého či výrazně bílého psa, pak bylo samozřejmě tmavé oblečení v pořádku). Pokud kombinujete dvě barvy (kalhoty a vrchní díl), nezapomeňte, že za psem stojíte, klečíte a děláte mu pozadí při posuzování na stole, což znamená tři možné úhly pohledu. Tudíž například: máte černého či hodně tmavého psa. Výtečně k němu zvolíte světlé kalhoty, ale vezmete si tmavé tričko. Pokud za psem stojíte a běžíte s ním, je to skvělá kombinace. Když si za něj sednete do dřepu, psovi na tmavém pozadí zmizí hlava, linie hřbetu a ocas. Při předvedení na stole zanikne celý pes kromě tlapek, za kterými vykukují světlé kalhoty... Jsou to malé změny, ale věřte, že příští úspěch se rodí z maličkostí dotažených k dokonalosti. Nevím jak vy, ale já jsem často zkoušela oblečení před zrcadlem i se psem, abych si byla jistá, že mu maximálně pomohu udělat vhodné barevné pozadí za všech okolností. Zkusíte to také? Blíží se jaro a léto, barevné oblečení se bude dobře nakupovat...

Řada vystavovatelů používá kapsičky na rukáv na výstavní čísla. Je to skvělá pomůcka, ale je třeba ohlídat, aby bylo číslo otočené vpřed! Jakmile ho má vystavovatel přetočené do strany či dokonce dozadu, veškerá identifikace je v postoji a později na fotkách nemožná. Číslo nikdo nevidí a když, tak jen první dvě číslice, která má polovina psů podle katalogu stejná... Prosím, věnujte číslům o něco větší pozornost, je to pro vaše dobro.

P47_JHLuckaCody_0829_w.jpg (51072 bytes)Finále
Stejně jako už vícekrát se čínští naháči neztratili ani ve finále. Lada Modrý květ se s juniorhandlerkou Karolínou Dražanovou dostala až do semifinále a Ich. Cody z Haliparku se těšil na Lucku Kotěrovou tak jako ona na něj. Jejich přesvědčivý výkon je znovu vynesl na 1. místo druhé věkové kategorie a v Litoměřicích se spolu sejdou znovu.

P47_JHKarolinaLada_0825_w.jpg (37020 bytes) P47_JHKarolinaLada_0827_w.jpg (33212 bytes) P47_JHKarolinaLada_0833_w.jpg (39569 bytes) 
P47_JHLuckaCody_0828_w.jpg (34314 bytes)
P47_JHLuckaCody_0898_w.jpg (41499 bytes) P47_JHLuckaCody_0831_w.jpg (35595 bytes) Ne tohle není loňská fotka, jak by se mohlo podle nápisu na stupních vítězů zdát. Pořadatelé prostě nevyměnili znak!  

V párech jsme měli hned dvojí krásné zastoupení variety hairless a díky tomu, že soutěž posuzoval zahraniční rozhodčí, nebyl problém, aby se umístily oba dva! Pár Lenky Fritschové vyhrál a pár ing. Šimečkové byl pátý. Paní Marie Marušková posuzovala soutěž veteránů psů a fen (pohlaví soutěžila odděleně) a jejím rozhodnutím získal třetí místo Ich. Cenn Modrý květ.

P47_ParLenka_0906_w.jpg (80766 bytes) P47_ParMarketa_0907_w.jpg (67409 bytes) P47_ParMarketa_0910_w.jpg (49013 bytes) P47_VetLenka_0919_w.jpg (44717 bytes)

P47_BIGFiji_0943_w.jpg (49058 bytes)P47_BIGFiji_0940_w.jpg (49394 bytes)Poslední zastoupení jsme měli v Best in Group, kde pozornosti paní rozhodčí Zdeny Jílkové neunikla Fiji Fujita Avokaduh. Ačkoliv má fenka již 5x CACIB na BOB dosáhla poprvé a hned při své premiéře ve finálovém kruhu obsadila krásné čtvrté místo. Moc blahopřejeme! Mimochodem finálové soutěže se tentokrát vyhlašovaly na pět míst a to je potřeba kvitovat s povděkem. 

A trošku o výstavě...
Jen je velká škoda, že pražská výstava nemá soutěže pro štěňátka, dorost ani pro mladé. Pro všechny z nich by to byla vynikající tréninková možnost. A také je docela škoda, že žádnou ze tří skupin FCI v neděli neposuzoval některý z renomovaných zahraničních rozhodčích. Mohli tu trochu rozčeřit hladinu našeho českého rybníčku BIG. V zahraničí je běžné, že finále skupin posuzují pozvaní posuzovatelé ze zahraničí, což je i projevem jisté úcty pořadatelů vůči nim. Snad se tato nepsaná slušnost časem ujme i u nás. Vítězný basenji byl krásný a úspěch mu přála většina diváků. Až nad fotkami z výstavy jsme objevili aprílový žertík pořadatelů, který měli všichni na očích. Na stupních vítězů se po oba dva dny skvěl nápis "Praha 2006" nikoliv Praha 2007! Vítězové nezoufejte, vaším dokladem budou oficiální výsledky pořadatelů na jejich webu, když fotky jako důkaz použít nepůjdou :)). To, že první den chyběly ve finálovém kruhu stoly a alespoň pití pro rozhodčí či znak ČMKU a FCI u stupňů vítězů, je už obvyklým místním folklórem, který se podařilo na neděli napravit. Perličku obsahoval i katalog, kde se pořadí posuzovaných plemen v rozpisu kruhů lišilo (u CCD strana 188) na rozdíl od pořadí zveřejněného na webu.

Zveřejněno na webu výstavy: 
Kruh:  3 Engh Espen - N  Počet psů: 76
Čínský chocholatý pes bez srsti / Chinese Crested Dog without hair  2110 až 2172  63
King Charles španěl / King Charles Spaniel  2173 až 2185  13
Kruh:  4 Dekaristou Maria-Marionka - GR       Počet psů: 87
Belgický grifonek / Griffon Belge  2195  1
Brabantík / Petit Brabancon  2186 až 2194  9
Bruselský grifonek / Griffon Bruxellois  2196 až 2208  13
Čínský chocholatý pes se srstí / Chinese Crested Dog with hair  2209 až 2249  41
Tibetský španěl / Tibetan Spaniel  2250 až 2272  23
V katalogu a ve skutečnosti:
Kruh:  3 Engh Espen - N  Počet psů: 76
King Charles španěl / King Charles Spaniel  2173 až 2185  13
Čínský chocholatý pes bez srsti / Chinese Crested Dog without hair
  2110 až 2172  63
Kruh:  4 Dekaristou Maria-Marionka - GR       Počet psů: 87
Čínský chocholatý pes se srstí / Chinese Crested Dog with hair  2209 až 2249  41
Belgický grifonek / Griffon Belge  2195  1
Brabantík / Petit Brabancon  2186 až 2194  9
Bruselský grifonek / Griffon Bruxellois  2196 až 2208  13
Tibetský španěl / Tibetan Spaniel  2250 až 2272  23
Z toho plyne poučení: nevěřte pořadí plemen na internetu a nespoléhejte na to, že jdete se psem třeba poslední. Nemusí to, jak vidno, platit a můžete propást posuzování.

Pražská výstava se pyšní již dvěma termíny kvalifikací na Crufts - v listopadu 2007 pro Crufts 2008 a v dubnu 2008 na Crufts 2009. Příště se potkáme v Praze v listopadu letošního roku, kdy bude za CAJC a CACIB možné poprvé v historii našich výstav ziskem tohoto titulu splnit kvalifikační podmínky na Crufts, což je jeden z výrazných pozitivních kroků nového předsednictva ČMKU. Sice si myslím, že by pro další roky byla termínově vhodnější mezinárodní výstava v Brně (buď v únoru nebo v červnu) protože pak mohou majitelé psů ještě stihnout krevní testy a do Anglie vyrazit. Testy totiž musí být provedeny nejméně 6 měsíců před Crufts a to nelze s letošní listopadovou výstavou bohužel stihnout. Leda by si je někdo udělal "pro jistotu předem", ale pak nikde nemá zaručeno, že titul v listopadu dostane. Inu nemáme to snadné, ale zaplať Bůh, že o nás svět začne trošku vědět. Tak na viděnou v listopadu v Praze a pak v dubnu 2008 při další kvalifikaci na Crufts 2009. Pražská výstava teď má velký mezinárodní závazek a to, co se jí dalo odpustit nyní, by příště mělo automaticky klapat na výbornou. Věřme, že se to povede. Určitě tu nebudeme chybět a budeme opět doufat v hojnou účast zajímavých zahraničních rozhodčích, která by k nám přilákala zahraniční konkurenci. A k tomu je třeba výrazně a všude hlásit do světa, že i u nás máme kvalifikační výstavu na Crufts. Sláva!

Rozhodčí/ Judge: Mr. Espen Engh (Norsko - Norway) - all hairless, CACIB + BOB
+
Mr. Harry Vella (Malta - Malta) - all powder puffs

Čínský chocholatý pes bez srsti - Chinese Crested Dog Hairless - 63

Class Dog Result Owner

P-TM

Carus z Aibonu

P47_2110CaruszAib_0611_w.jpg (52057 bytes)VD4

Šnajdrová

 

Pickwick Pupo-Haichi

P47_2111PickwickPH_0605_w.jpg (62288 bytes)V1, CAJC

Fritschová

 

Hombre Monteka

P47_2112HombreMon_0602_w.jpg (58156 bytes)V2

Klauzová

 

Jaffa Ka-La-Em

P47_2113JaffaKLM_0612_w.jpg (54171 bytes)VD3

Hromádková

 

Aurelius Magická noc

P47_2114_AureliusMNo_632_w.jpg (59123 bytes)D

Kosár

 

Farawel Čertova stěna

P47_2115FarawelCS_0613_w.jpg (66949 bytes)VD5

Toupalová

 

Kay Čičiko

P47_2116KayCCK_0616_w.jpg (57188 bytes)D

Vůchová

P-TMz

Cee Jay Al Shraifi

P47_2117CeeJayAlS_0663_w.jpg (67487 bytes)V1, CAC

Vávrová

 

Calucco Ay Reen Al Maarii Sapphire

P47_2118CalucodOAlMarSap_0649_w.jpg (51247 bytes)Disq.

Žižková

 

Cocaine Di Onis Al Maarii Sapphire

P47_2119CocainedOAlMarSap_0653_w.jpg (53442 bytes)V2, res. CAC 

Rybářová

 

Carenio De Este Al Maarii Sapphire

VD3

Sokolová

P-TO

Kim Pupo-Haichi

P47_2121KimPH_0671_w.jpg (57570 bytes)V1-

Kvíčalová

 

Dendre Orange Pazzda

P47_2122DendreOPzz_0668_w.jpg (60959 bytes)VD

Šnajdrová

P-TS

Benn Ga-He-Mi

P47_2123BennGHM_0677_w.jpg (71688 bytes)V

Sarkányová

 

Casanova Pupo-Haichi

P47_2124CasanovaPH_0678_w.jpg (67548 bytes)VD

Kvíčalová

 

Kitayiskiy Shelk Tziklamen

P47_2125KitShelkTsik_0683_w.jpg (63216 bytes)V

Ugarov

 

Kevin Modrý květ

P47_2126KevinMK_0680_w.jpg (56099 bytes)V2, res. CAC 

Pacinová

 

Carlo Prague Limit

P47_2127CarloPL_0687_w.jpg (53263 bytes)V

Šimečková

 

Cris Čertova stěna

P47_2128CrisCS_0688_w.jpg (59487 bytes)V1, CAC, CACIB

Salátovi

 

Keep My Promise Lionheart

P47_2129KPMLionheart_0700_w.jpg (52541 bytes)VD 

Nosková

P-TV

Cenn Modrý květ

P47_2130CennMK_0708_w.jpg (62947 bytes)V1, Nejlepší veterán

Fritschová

F-TB

Cayenne Plyšový přítel

absent

Duspiva

 

Chanuka Taijan Mahtob

P47_2132ChanukaTMahtob_0728_w.jpg (64207 bytes)VN4 

Malá

 

Anais Murie Roztocká hvězda

P47_2133AnaisMRoztHvez_0722_w.jpg (53571 bytes)VN3 

Boďová

 

Kymbrly Kalis z Třeště

P47_2134KymbrlyKzT_0727_w.jpg (58051 bytes)VN1

Vlková

 

Geena ze Zatopené chajdy

P47_2135Genaze ZatCh_0725_w.jpg (48467 bytes)VN2 

Sidek

F-TD

Agnes Hozu

P47_2136AgnesHozu_0740_w.jpg (47587 bytes)N4

Šimečková

 

Priscila Čičiko

P47_2137PriscilaCCK_0741_w.jpg (65982 bytes)N

Skalická

 

Poarott Sabellina

P47_2138PoarottSabellina_0747_w.jpg (51548 bytes)VN1

Salátovi

 

Inka z Kamilova dvora

P47_2139InkazKD_0744_w.jpg (64543 bytes)VN2 

Mašková

 

Bonni Cool Lady

P47_2140BonniCoolL_0739_w.jpg (59201 bytes)

Hromádková

 

Taian Dreamer Lusille

P47_2141TaijDreLusille_0738_w.jpg (60053 bytes)N5 

Musilová

 

Alladea Berry Surabaya-Lahore

P47_2142AlladeaBSurabLah_0748_w.jpg (52144 bytes)N3 

Rubášovi

F-TM

Li-En Čičiko

P47_2143LienCCK_0787_w.jpg (62587 bytes)VD

Toupalová

 

Rahel Lahya Ebreszt

P47_2144RahelLEbreszt_0800_w.jpg (59811 bytes)V

Boďová

 

Kitty z Haliparku

P47_2145Kitty_0764_w.jpg (45504 bytes)V3

Brychtová

 

Dorlee Mo Miray Al Maarii Sapphire

V1, CAJC

Dandanová

 

Aysha Charlie Jane

P47_2147AyshaCharJane_0775_w.jpg (57525 bytes)

Siváňová

 

Claudie Bos Bohemia

P47_2148ClaudieBosB_0776_w.jpg (57127 bytes)VD 

Koldová

 

Angee Little Pony

P47_2149AngeeLitPon_0798_w.jpg (51558 bytes)V2

Machová

 

Iasmin Kalis z Třeště

P47_2150IasminKzT_0793_w.jpg (52478 bytes)

Hajdukovy

 

Fee-Bee ze Zatopené chajdy

P47_2151FeeBeezeZatCh_0789_w.jpg (55909 bytes)VD

Kutilová

 

Kressi z Haliparku

P47_2152KressizH_0799_w.jpg (57993 bytes)VD

Nutzová

F-TMz

Hi Kuy Kataka Avokaduh

P47_2153HiKuyKAvk_0812_w.jpg (55795 bytes)VD 

Piprová

 

Nely Pupo-Haichi

P47_2154NelyPH_0817_w.jpg (56063 bytes)V1, CAC, res. CACIB

Hrčiaková

 

Eureka Daniela's Genus

P47_2155EurekaDanGen_0814_w.jpg (53483 bytes)VD 

Malá

 

Isabell Gavany's Bohemia

P47_2156IsabelGB_0818_w.jpg (56264 bytes)V2, res. CAC

Salátovi

 

Febe Monteka

P47_2157FebeMonteka_0819_w.jpg (45326 bytes)VD

Smetanová

F-TO

Claudie z Frýdeckého zámku

neposouzena 

Balová

 

Gerda z Kamilova dvora

P47_2159GerdazKD_0844_w.jpg (59278 bytes)V1, CAC

Salátovi

 

Aranka Gabri-Aki

absent 

Růžičková

 

Naomi Modrý květ

P47_2161NaomiMK_0839_w.jpg (54992 bytes)VD2

Pospíšil

 

Galaxie Čičiko

P47_2162GalaxieCCK_0841_w.jpg (65056 bytes)VD 

Maličovský

 

Daiko Monteka

P47_2163DaikoMonteka_0849_w.jpg (48985 bytes)VD 

Mácová

 

Bára od Zlatého moku

absent 

Nosková

 

Ginger Čičiko

P47_2165GingerCCK_0843_w.jpg (52731 bytes)VD 

Karbanová

 

Meggie Modrý květ

P47_2166MeggieMK_0845_w.jpg (43316 bytes)VD

Rubášovi

F-TS

Kelly Pupo-Haichi

P47_2167KellyPH_0850_w.jpg (71127 bytes)V

Fritschová

 

Francesca Modrý květ

P47_2168FrancescaMK_0856_w.jpg (53324 bytes)V

Šimečková

 

Zholesk Primavera

P47_2169ZholPrimavera_0858_w.jpg (68829 bytes)V2, res. CAC 

Podzemských

 

Mystic Modrý květ

P47_2170MysticMK_0853_w.jpg (55876 bytes)VD

Skřivanovi

 

Fiji Fujita Avokaduh

P47_2171FijiFujitaAvk_0854_w.jpg (58090 bytes)V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 4

Krňávková

F-TV

Adéla z Kamilova dvora

VD

Mašková

Čínský chocholatý pes se srstí - Chinese Crested Dog Powder Puff - 41

Class Dog Result Owner

P-TB

Caynn Plyšový přítel

P47_2209CaynnPlysPrit_0522_w.jpg (47558 bytes)VN1

Kvíčalová+Krhovská

P-TD

Vulkan May's Mile Silver Tauer

absent 

Musilová

 

Antonio Hozu

P47_2211AntonioHozu_0516_w.jpg (48298 bytes)VN1 

Činátlová

P-TM

Aurelio z Teramonu

P47_2212AureliozTeram_0523_w.jpg (50818 bytes)V2 

Malá

 

Lerri Čičiko

P47_2213LerriCCK_0526_w.jpg (59656 bytes)V4 

Vůchová

 

Armando Colosseum

P47_2214ArmandoColosseum_0536_w.jpg (55557 bytes)VD 

Koldová

 

Belmondo Gabri-Aki

P47_2215BelmondoGBA_0537_w.jpg (56568 bytes)V3 

Boďová

 

Kenny z Haliparku

P47_2216KennyzH_0538_w.jpg (46474 bytes)V1, CAJC

Hořáková, Bastl

 

Oliver Modrý květ

P47_2217OliverMK_0540_w.jpg (54280 bytes)VD

Jansovi

P-TMz

Clayton Mo Hayo Al Maarii Sapphire

P47_2218ClaytonHMAlMarSap_0546_w.jpg (51183 bytes)V1, CAC

Dandanová

 

Carayan St Erme Al Maarii Sapphire

P47_2219CarayanSEAlMarSap_0548_w.jpg (50950 bytes)VD3

Motlová

 

Corin Al Shraifi

P47_2220CorilAlShr_0545_w.jpg (47427 bytes)V2, res. CAC 

Kosár

P-TO

Cedrik od Sv. Linharta

P47_2221CedrikodSvLinh_0566_w.jpg (60274 bytes)VD3 

Husáková

 

Adam Bos Bohemia

P47_2222AdamBosB_0559_w.jpg (44694 bytes)V2

Svobodovy

 

Franco Čičiko

P47_2223FrancoCCK_0563_w.jpg (53348 bytes)

Karbanová

 

Arad Brno-Frost

P47_2224AradBronoF_0561_w.jpg (51308 bytes)V1, CAC

Široká

 

Nick Modrý květ

P47_2225_NickMK0565_w.jpg (49872 bytes)VD4 

Trojanová

P-TS

Lenny Modrý květ

P47_2226LennyMK_0576_w.jpg (55106 bytes)V2, res. CAC

Nováková

 

Alfy-Filip Rodiná pouta

P47_2227AlfyFilipRodP_0570_w.jpg (54044 bytes)V3 

Bejčková

 

Cody z Haliparku

P47_2228CodyzH_0571_w.jpg (42397 bytes)V1, CAC, res. CACIB

Brychtová

F-TB

Lilien Gwendy z Haliparku

P47_2229LilienGzH_0582_w.jpg (57996 bytes)N1 

Hořáková

F-TM

Abby Moravian Canis

P47_2230AbbyMorCan_0585_w.jpg (44426 bytes)VD

Sládková

 

Polly Pupo-Haichi

P47_2231PollyPH_0589_w.jpg (44491 bytes)V1, CAJC

Vlková

 

Key for Acro z Haliparku

P47_2232KeyfAcrozH_0599_w.jpg (53434 bytes)V3

Smetanová

 

Duartina Ma Ria Al Maarii Sapphire

P47_2233DuartinaMRAlMarSap_0594_w.jpg (62718 bytes)neposouzena 

Vlčková

 

Cayle Bos Bohemia

P47_2234CayleBosB_0600_w.jpg (47915 bytes)V2

Tomišková

 

Freen Čertova stěna

P47_2235FreenCS_0593_w.jpg (64018 bytes)VD 

Ivančová

 

Alka Moravian Canis

VD 

Zezulová

 

Cory Bos Bohemia

P47_2237CodyBosB_0596_w.jpg (43979 bytes)VD 

Kovářová

 

Olegro Katrin Linde

absent

Pospíšil

 

Dionea La Rossi Al Maarii Sapphire

P47_2239DionelaLRAlMarSap_0597_w.jpg (49289 bytes)VD 

Kodajová

F-TMz

Jolanda z HAliparku

P47_2240JolandazH_0620_w.jpg (50457 bytes)VD2 

Retychová

 

Lucy Pupo-Haichi

P47_2241LucyPH_0622_w.jpg (56564 bytes)VD1 

Boďová

 

Be Happy Plyšový přítel

P47_2242BeHappyPlyPrit_0625_w.jpg (55976 bytes)VD3 

Duspiva

 

Cherlie Kalis z Třeště

absent

Vlková

F-TO

Nikita Modrý květ

P47_2244NikitaMK_0634_w.jpg (53541 bytes)VD1 

Kotasová

 

Violka Powder od Chlpíků

P47_2245ViolkaPChlp_0637_w.jpg (50668 bytes)

Široká

 

Loty Modrý květ

P47_2246LotyMK_0642_w.jpg (52982 bytes)VD2 

Honzová

 

Ginna Čičiko

P47_2247GinnaCCK_0644_w.jpg (59640 bytes)D

Maličovský

F-TS

Adélka od Zlatého moku

P47_2248AdelkaodZlMoku_0655_w.jpg (60649 bytes)V1 -

Francová

F-TV

Gwendy od Zlaté Samanty

P47_2249GwendyodZS_0659_w.jpg (50003 bytes)VD1

Hořáková

Finálové soutěže / Final competition - Chinese Crested Dog:
Juniorhangling 2. kategorie 1st place - Lucie Kotěrová + Cody z Haliparku, judge: pí Lenka Frnčová, CZ
1. kategorie - semifinále - Karolína Dražanová+ Lada Modrý květ 
Couples 1st place - Cenn Modrý květ + Kelly Pupo-Haichi.
owner: Lenka Fritschová, 5th palce - Carlo Prague Limit + Francesca Modrý květ, owner: Šimečková M., CZ, judge: Mr. Miroslaw Redlicki, PL
Best Veteran Male of Day
- 3rd place - Ich. Cenn Modrý květ, owner: Fritschová, judge: Marie Marušková, CZ
BIG IX. 4th place - Fiji Fujita Avokaduh, owner. pí Krňávková;  judge: Zdena Jílková, CZ

Noví šampioni ČR:
Gerda z Kamilova dvora, Arad Brno-Frost

Reportáže a výsledky též na stránkách našich přátel:  / reports an photos on our friends websites
 www.pibaro.com;   www.bohemia-acro.com;   www.lukovsky-dvur.cz

 28.04.2007, text: Brychtová, © foto: Brychta