Itaco
Čínský chocholatý pes, oblečky, kraslice

Úvod (Home) Výstavy (Shows)  Chov číňani (CCD) Z médií (Press) Inzerce (Puppies)
Standardy Ke čtení Chov peruáni (Peruvians) Foto (Photo)  z Haliparku
 

Majitelka dvou čínských naháčů a jedné peruánky Zdenka Nováková je nejzkušenějším tvůrcem oblečků speciálně pro naháče a nejen pro ně. Nepromokavé kombinézky, fleesové kombinézy, pletené svetříky pro dospělé i pro štěňátka, domácí tepláčky i pyžamka. 
V příštích dnech doplníme ještě orientační ceny a používané druhy materiálů..
Můžete paní Novákové zavolat nebo poslat e-mail hned a domluvit se s ní!
www.itaco.cz

 Model Beruška Nepřehlédnutelný pes!
Nepromokavá kombinéza s fleesem uvnitř. Vhodná do mrazů a zimy. Nepromokavá kombinéza s fleesem uvnitř ve sportovní úpravě. Vhodná do mrazů a zimy. Nepromokavá kombinéza s fleesem uvnitř. Vhodná do mrazů a zimy. Nepromokavé kombinézky do deště i do chladného počasí. Uvnitř měkká podšívka.
 Ani štěně papilonka nemusí trpět zimou! Do velkých mrazů se hodí svetřík i štěněti labutěnky. Pletené svetříky pro chladné jarní dny. Pletený svetřík v příjemných odstínech pro psí slečnu. Pletený vycházkový svetřík.
Domácí tepláčky z měkoučkého froté materiálu, poslouží za chladných jarních nocí a na  podzim. Fleesová kombinéza s kapucí do nepříznivého počasí. Také materiál fleese lze barevně kombinovat. Teplé, měkoučké a veselé kombinézky s housenkami! Slabší tepláková kombinézka chrání před kopřivami i před komáry. Je vynikající při cestování.
Originálně zdobený pletený svetřík. Super moderní dvoudílná kombinéza! Vrchní díl je nepromokovaný a oddlitelný. Zimní kombinéza se zlatým lemováním a zdrhovadlem u krku! Domácí pyžamko nebo hrací kalhotky. Vyberte si. Fleesová kombinéza sladěná s odstínem kůže pejska.
Nepromokavá kombinéza pro peruánské naháče podsazená fleesem. Zateplená kombinéza na hraní v pestrých odstínech. Klasická nepromokavá kombinéza s měkkou podšívkou, ideální pro výstavní jedince na cestu i do chladných výstavních hal. Nepromokavá kombinéza pro peruánské naháče podsazená fleesem.

Jak změřit pejska?
1. kohoutková výška se měří od kohoutku k zemi. To jest od nejvyššího bodu nad lopatkami psa - v místě, kde končí krk a začíná hřbet nahmátnete hřebeny obou lopatek.  
2. délka psa se měří  od kohoutku po povrchu hřbetu ke kořeni ocasu.
3. obvod hrudníku se měří páskovou mírou kolem hrudníku v jeho nejhlubším místě
4. můžete změřit i obvod krku v jeho střední části.

Kontakt:
Zdenka a Milan Novákovi
Voborníkova 268
344 01 Domažlice

Telefon: 379 768 936
E-mail: itaco@tiscali.cz